| GoogleUser a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un telefon, dupa ce astazi am instalat cyanogenmod 9, insa fara sa fac wipe data and factory reset, iar dupa restart, telefonul ramine la acea imagine cu acel robotel, si nu se porneste, cred ca este boot loop, ajutati-ma va rog!

3 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Du-te în boot/recovery mode acolo dai la advance -wipe dalvik cache, apoi back wipe cache partition și factory reset apoi reboot system now ..Ar trebui să rezolve, anunță-mă dacă mai e ceva

| GoogleUser explică (pentru Gunoi):

Asta am incercat sa fac imediat, insa problema este ca la acest telefon, San Francisco 2, nici decum nu pot sa intru in recovery.

| Gunoi a răspuns:

@MihaiȘicanu normal după închidere ții apăsat Volume up +down +meniu (dacă prezintă) și power după vibrare sau luminare ecranului eliberezi doar butonul power celălate le ții în continuare apăsate