| oanecorleone a întrebat:

Am si eu o problema cu un volan Volan InfiniMax SpeedStar SS-STW.Normal cand dai putin stanga ar trebui si rotile sa coteasca putin dar la mine nu face asa cand dau stanga pe la jumatate se da rotile pana la capat.Aceasi problema o am si cu acceleratia si frana.

Răspuns Câştigător
| Kaimich-Dina_Cristian_1978 a răspuns:

Am avut si eu un astfel de volan, face atat cat a costat! Banii sunt aruncati pe fereastra, sau la gunoi, ca direct acolo a ajuns dupa ce am vazut de ce e in stare (sau mai bine spus de ce nu e in stare)!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Florin_Minjescu_1998 a răspuns:

Poti sa imi dai si mie driverul de la volan? id meu minjescuflorin