| doaryoo18 a întrebat:

Am si eu o problema. De ce nu imi merge Euro Truck Simulator pe windows 7? Imi apare o casuta si acolo sunt mai multe cereri... Funda!

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Pune-ti xp atunci, poate nu ai destula memorie ram necesara pentru win 7, restul programelor si jocul tau.

2 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Poate nu ai pc-ul destul de performant.

| doaryoo18 explică (pentru StalkerSoul):

Man. Inainte sa am windows 7 am avut Last Xp si mergeawinking

| StalkerSoul a răspuns (pentru doaryoo18):

Pune-ti xp atunci, poate nu ai destula memorie ram necesara pentru win 7, restul programelor si jocul tau.