| emanuel96 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema destul de nasoala..am luat niste virusi cand am descarcat un program, niste troieni, sau ceva de genu..ideea e ca desi am formatat pc-ul ei nu au disparut.Si mi-au facut deja pc-ul varza si as vrea sa ma scap de ei... winlogon.exe, atieclxx.exe si csrss.exe astia sunt virusi.ii vad la procese in task manager..Am incercat o gramada de programe de pe net, antivirusi si removal tools, chestii de genu cu gramada..antivirusi nu-i detecteaza, nici removal tools, deci..na...nu prea am ce sa fac.Daca cineva stie cum sa ma scap de ei as aprecia foarte mult ajutorul,va rog frumos,mai ales daca e cineva expert sau se pricepe foarte bine la pc daca m-ar putea contacta la adresa de mea de skype giura.emanuel ar fi grozav. Daca as sti ce sa fac, nu as cere ajutorul. big grin. Oricum, dau funda evident la raspunsul corect sau celui care ma poate ajuta.Multumesc frumos!

1 răspuns:
| kitra97 a răspuns:

Salut.
Descarca de aici: http://www.avast.com/en-us/index
dupa ce descarci Avast il instalezi si iti va curata toti, dar absolut toti virusii din pc-u
P.S. este cel mai bun antivirus la momentul actual.
Daca nu va merge instaleaza-ti din nou windows-ul. Bafta!