| blintzz a întrebat:

Salutare, am o problema la calculator, am reinstalat windows-ul de 2 ori, deoarece am o problema, mereu cand intru in GTA V sau in alt joc, in TASK MANAGER mi se deschide ceva de genu *CSRSS.exe* si imi consuma 30-40% din procesor, nu este virus. am formatat partitiile, am dat un scan iar si nu mi-a gasit nimic. Cum pot oprii chestia aceasta sa nu mai imi consume din procesor atat de mult?
dau funda.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Incearca sa afli de unde provine instaland pe rand cate un program, dar nu inainte de a instala jocurile si pornindu-le. Asa vei vedea daca va mai porni acel program si dupa care program instalat a pornit... sper ca intelegi!