| ShakeStar2000 a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu CS-ul meu. De fiecare data cand intru pe un server... ma joc cam 5-7 minute... apoi se misca ciudat rau. Nu stiu se misca in reluare. Cand apas eu tastele trebuie sa astept apoi face dupa tastele apasate si e enervant.

Răspuns Câştigător
| Francisco12231 a răspuns:

Daca vr sa iti mearga mai bine cs-ul atunci poti descarca ping.cfg =))aici ai linkul (http://www.mediafire.com/file/0tyx9o0npyncbp2/speed.cfg) il pui in cs si dai in consola si scrii exec ping.cfg.Daca te-a ajutat funda.