| 1SEBI1 a întrebat:

Se blocheaza spontan mouse si tastatura "cand le apuca" cam o data la 15-30 minute, rezultatul blocarii fiind urmatorul: mouse urca sus de tot si se apasa click stanga si dreapta, se apasa si invarte scroll, iar tastatura se apasa incontinuu tastele care le aveam apasate in acel moment. Ca sa se opreasca trebuie sa iau mana de pe mouse si tastatura pentru aproximativ 2 secunde. Este foarte enervant cand sunt intr-un joc... A mai intalnit cineva aceasta problema sau stie cineva cum as putea-o rezolva?

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Incearca sa le pui pe rand scoate tastatura lasa mouseul sa vezi daca se blocheaza si dupa scoti mouse ul si pui tastatura sa vezi daca merge tastatura si eventual umbla in bios la optiunea de mouse = usb

4 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Ramane apasata o tasta la tastatura

| 1SEBI1 explică (pentru shannygelu):

Ramane blocata (se apasa de multe ori pe secunda)

| FabianelSHAF a răspuns:

Pai iti trebuie tastatura si mouse nou... Si eu am patit la fel! Sau daca nu este din spate nu este bagat bine firul... Daca nu se intampla nimica si tot face apeleaza la un specialist.

| 1SEBI1 explică (pentru FabianelSHAF):

Am cumparat 2 mouse-uri noi si o tastatura noua si tot la fel face. Si in spate le-am scos si le-am bagat si le-am apasat de 11111 ori. Si problema cu specialistul e ca nici el nu stie de la ce e problema...