| Vesteneanu_Dragos_1991 a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu fifa 2014 pe laptop asa ma joc.Ma joc cam o repriza sau prin minutul 35 incepe sa se blocheze se blocheaza vreun minut apoi iar merge apoi iar se blocheaza ajutati-ma va roooooog!

Răspuns Câştigător
| AlexisZLS a răspuns:

Poate ai virusi.Ia-ti un antivirus sau fa-ti alt windows

| Vesteneanu_Dragos_1991 explică (pentru AlexisZLS):

Mi-am luat un antivirus avira si mi-am dat sa caute virusii si nu are nici unul.Maine o sa imi bag windowsul mai astept si alte pareri.

4 răspunsuri:
| Vesteneanu_Dragos_1991 explică:

Scz am uitat sa mai scriu ceva in aproape toate jocurile se blocheaza in afara de cele din el.O fii windows-ul? ajutati-ma va rog!

| Vesteneanu_Dragos_1991 explică (pentru Vesteneanu_Dragos_1991):

Antivirus mi-am luat si am dat la antivirus sa caute virusi si nu are nici unu.
Maine o sa schimb windowsu si o sa iti spun

| Vesteneanu_Dragos_1991 explică:

Astept alte pareri!