| craiovaoltenia1234 a întrebat:

va rog ajutati-ma! deci cand ploua afara si mai si fulgera internetul meu nu mai merge.imi arata ca am semnal dar nu imi deschide nicio pagina(cate odata mai si merge dar rar). problema este ca de cand a plouat ultima data se tot blocheaza.de exemplu:intru pe facebook se blocheaza odata, ramane asa si dupa vreo 10 secunde iar incepe sa mearga si tot asa.sau cand joc fifa 2007 in retea se blocheza odata(ramane blocat de tot)si dupa 5-10 secunde iar incepe sa mearga si tot asa.nu stiu ce sa ii fac.am laptop si am modem la fel ca un stick de la Romtelecom(nu cred ca e de la ei), inainte mergea, nu aveam treaba.dar de cand a plouat ultima data se tot blocheaza.este foarte enervant.va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Depinde prin ce ai net

| Klaudiu214 a răspuns:

Aha pai cred ca de la vreme nu ai semnallaughing

| IONUT1122 a răspuns:

Or ai tu netu porst or vreamea or suna la asta-i de la rds si rezovla problema eu asa am facut.