| bosul2000 a întrebat:

Salut, am si eu o problema in legatura cu samp-ul, imi incarca foarte mult procesorul, de ce?

http://imgur.com/a/H7OoU

Răspuns Câştigător
| KnyRPG a răspuns:

Si mie mi se bloca o data la 20 de minute pentru. A rezolva aceasta Problema trebuie sa reinstalezi Windows

| bosul2000 explică (pentru KnyRPG):

Ok mersi, mai bine nu mai joc samp decat sa reinstalez windows...

5 răspunsuri:
| KnyRPG a răspuns:

Depinde de procesor eu de exemplu am un laptop cu un Dual Core imi consuma 35%
Am un pc i5 si imi consuma 30% depinde si de placa video (daca ai lag ) (Funda?)

| bosul2000 explică (pentru KnyRPG):

Am Intel(R) Core(TM) i5-4200 CPU @ 1. 60GHz 2.30 GHz

si am 100fps si se blocheaza dintr-o data

| hkkshddd a răspuns:

Depinde ce procesor ai. mie imi consuma cam 30-35 % fiindca am un i3.

| bosul2000 explică (pentru hkkshddd):

Am Intel(R) Core(TM) i5-4200 CPU @ 1. 60GHz 2.30 GHz