| CrEtZu203 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema la CFR Trainz Silumator cum fac sa merg in locatii din romania sa am locomotive romanesti cabine romanesti etc mai pe detaliat va rog frumos dau funda celui mai bun raspuns la adresa de mess cretuionutz71@yahoo.com va rog ajutati-ma.Multumesc!

2 răspunsuri:
| FrancezuTau a răspuns:

Se numeste Trainz Railroad simulator, si nu e cfr, rutele, vagoanele, locomotivele si obiectele romaneste trebuie sa le instalezi tu.

| GeoGForce a răspuns:

Nu merge,