| Andone_Allexy_1998 a întrebat:

Salut,am si eu o problema la COD Modern warfare 3. am ajuns la misiunea 4 ( cea cu presedintele ) si cand ajung la ultimul stagiu unde trebuie sa ii deschid usa la elicopter ca sa urce presedintele in el,nu-mi apare sa apas "F" ca sa o deschid, ce sa faaac?

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Cumpara jocul, probabil cel crackuit are probleme. In cel cumparat (dupa ce ii stergi salvarile jocului) si incepi din nou... iti va functiona.

| Andone_Allexy_1998 explică (pentru RareşTPUro):

Am rezolvat, din folder-ul crack nu copiasem chiar tot, tot si d'aia nu a mers.