| Xtream24 a întrebat:

Am si eu o problema la fifa 07 cu gameranger.
Cand vreau sa ma joc cu cineva la intamplare merge totul perfect dar daca vreau sa ma joc cu un prieten de al meu nu mai merge.
Daca dau eu host sa fac server ne intra in fifa si apoi scrie "Waiting for oponent" si dupa cateva secunde apare "Connection attempt lost".
Daca face el server si da start lui ii intra in fifa dar mie nu.
Am reusit sa jucam un meci dar nu stiu cum am facut ca dupa aceea nu a mai mers.
Va rog frumos sa ma ajutati!

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Lan settings pe acolo ar trebui si ar trebui sa va gasiti usor prin gamerancer amice nu stiu ai wireles? trece-l prin cablu.