| SaYpEr a întrebat:

Am si eu o problema mare sper ca ma puteti ajuta. Deci azi dimineata cand am intrat la laptop era desktopul mai mic era o dunga neagra in dreapta si un jos si in partile alea nu ma lasa sa pun mausul.Am intrat la rezolutia am schimbat-o si a revenit la normal. Dupa,am intrat in cs unde mil arata si in stanga si in dreapta,era dublat si in mijloc o linie neagra, si ecranu foarte mic.Va rog daca puteti ajutati-ma.Multumesc

2 răspunsuri:
| CodyBanks a răspuns:

De obicei iti apare asa cand placa video se supraincalzeste.
Desi de abia ai deschis laptopul, sunt semne ca placa video iti va cadea...

| SaYpEr explică (pentru CodyBanks):

Pf...Si pot face cv? Sau trebuie sa il duc la cineva?