| Gheorghian_Eduard_2001 a întrebat:

Salut, am si eu o problema, mi-am pus de curand windows 7 pe 32 bit, si cand intru in samp, si apoi intru intr-o masina si dau /radio si selectez ce post de radio vreau sa cante nu imi canta, mi sa mai intamplat si am pus niste moduri si s-a rezolvat. dar nu mai stiu ce moduri sad va rog ajutati-ma ofer funda.

Răspuns Câştigător
| ADE123adetoty a răspuns:

Pei poti sa bagi tu muzica inti la open file location mp3 descarci o melodie si o bagi acolo dupa aia can intri in samp si intri intr-o masina selectezi mp3 si iti canta melodia care ai pus-o tu:funda?