| CristiGood a întrebat:

ma adresez fanilor SAMP! Am nevoie de un FS radio system,unul care la comanda /radio x sa cante radioul, fie ca sunt in masina fie ca ma plimb, se poate sa ma ajutati?

2 răspunsuri:
| GeorgeH17 a răspuns:

Daca reusesti sa pui scriptul poti sa pui si radioul meu :D? www.catmusic.tk
hapenciuc_george@yahoo.com (mess)

| OvidiuDrg a răspuns:

Salut!
Ma rog...sunt mapper si scripter pe un server trucking. Poftim un FS : http://s20.soliddl.net/....../radio.zip E foarte bun, il folosesc si eu si il recomand tuturor. Succes cu serverul!