| Wo0W a întrebat:

am si eu o problema nu mi se mai aude sistemul s-o fi ars placa de sunet? astazi a mers dar tot asa ba se auzea ba nu. scuzati pentru categorie dar nu stiu unde se incadreaza aceasta intrebare multumesc

2 răspunsuri:
| moldoveanu11 a răspuns:

Cred ca ai o problema driverul de sunet sau cu sistemul incearca sa it reinstalezi driverul de sunet dac alai reinstallat si tot nu merge ai o problema cu sistemul >daca nu ce drivere ai incerca programul aida 64 iti arata ce drivere ai

| Wo0W explică (pentru moldoveanu11):

Cred ca e problema de la sistem ca la casti se aude