| Iosub_Cosmin_1995 a întrebat:

Salut am si eu o problema nu stiu daca ar fi bine sa pun aici dar incer si aici. Am un monitor FHD numai ca are intrare VGA si la placa video am HDMI Displaypor si DVI asa ca ce adaptor sa iau intr-un pret rezonabil? Am gasit asta. E bun?

https://www.itgalaxy.ro/......ru-185366/

3 răspunsuri:
| Daktary a răspuns:

Mai bine iti iei DVI la VGA. Dar sa te uiti la placa video pentru ca sunt mai multe tipuri de DVI.

| marian37 a răspuns (pentru Daktary):

Imi spui, te rog, motivul pentru care ai ales DVI-VGA si nu HDMI-VGA?

| Daktary a răspuns (pentru marian37):

DVI sau HDMI iesirea tot VGA (analog) este. DVI-ul este mai ieftin.