| Rekeqas a întrebat:

Salut,TPU! As vrea sa-mi achiziționez o placa video "nVIDIA geforce gt 1030". Problema este ca eu am un monitor mai vechi cu intrare vga, stiu ca exista multe feluri de adaptoare vga-hdmi si as vrea sa-mi spuneți daca acesta este unul bun: https://m.emag.ro/......D9QC63BBM/
Plus inca o intrebare.As putea sa ma joc fortnite setari low-medium pe un pc cu urmatoarele specificații: Nvidia gt 1030 2gb, 8 GB ram plus un procesor Intel core i7 3770 - 3, 4 Ghz? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Da, pare bun. Și pețul pare bun. Semnalul audio îl duci separat