| VladAlex1956 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema...
Orice Counter Strike 1.6 mi-as lua, tot nu merge..Stati sa va explic
Deci, dupa ce instalez CS 1.6, intru in executabil, dau pe Find Servers sau scriu eu un server. in consola.Pana aici, toate bune si frumoase. Dupa ce se descarca si verifica toate resursele, imi apare timp de 2-3 secunde mapa respectiva si apoi imi iese din joc.Am descarcat cred ca vreo 8-9 versiuni diferite de CS 1.6...Am reinstalat si windowsul, am bagat si XP si Vista si 7 si tot nu o ia din loc...Va rog ajutati-ma!
P.S:Nu vreau raspunsuri de genu`big grinar vad ca esti obsedat de cs sau altele...

Dau funda si vot!

5 răspunsuri:
| Panteras a răspuns:

Incearca sa intri in joc folosind Run as administrator daca nu mere e o problema la pc-u tau in legatura cu cs mie mi s-a intamplat tot asa nu puteam intra pe jocurile de la Piranya Bites
Am incercat zeci de jocuri dar nici unu deci succes

| VladAlex1956 explică (pentru Panteras):

Nu are de ce sa fie o problema cu PC-ul.Pana acum mi-a merssad

| Panteras a răspuns (pentru VladAlex1956):

Auzi dai la Task Manager si dai la processes si uitate daca cumva iti tot sar memorile de acolo daca e asa iti e virusat svchostu si din cauza asta nu mere cauta pe net si informeaza-te despre astfel de lucuri ca sunt peste tot suuceswinking

| steff2015 a răspuns:

Ai incercat si alte servere? vezi poate o merge pe alte servere sau poate sa fie cs modificat sa nu mearga online doar cu boti misa intmplat si mie sa il descarc modificat

| VladAlex1956 explică (pentru steff2015):

L`am luat si original si modificat, am incercat tot