| Alecs_4384 a întrebat:

Am si eu o problema, vreau sa reinstalez windows-ul pe pc ( windows 7 ultimate ) si nu vreau sa se stearga arhivele de la Yahoo Messenger ( 10 ). Cum sa fac?

4 răspunsuri:
| georgik99 a răspuns:

Depinde de windows. Daca ai windows 7 deja si vrei un UPGRADE, ia un "UPGRADE KEY"; Daca ai XP, ruleaza din windows setupu, si nu se vor sterge fisierele astea. DAca doar vrei sa FORMATEZI PC, copiaza directorul cu yahoo pe un stick

| razvan12341a a răspuns:

Le pui toate in d si nu se sterge niciunul doar c

| Ferenin a răspuns:

Nu ai cum, pentru ca daca yahoo este instalat in C:\Program Files se va sterge cand il reinstalezi. Mai exact ce problema ai de vrei sa il reinstalezi? Poate te pot ajuta sa o rezolvi. Da-mi un PM (mesaj in privat).

| Alecs_4384 explică:

Dar daca, copiez numai folderul cu Profiles, merge, adica se salveaza arhivele?