| Barhun a întrebat:

..Am downloadat GTA san andreas si am jucat ceva timp pe joc dar dupa un timp m-am plictisit de masinile acelea si am incercat sa downloadez un program de bagat masini noi si asa am facut am downloadat San Andreas Mod Installer (SAMI) am intrat in el am bagat motociclete masini etc. si dupa ce am terminat de bagat masini am vrut sa intru sa vad cum arata noile masini in san andreas(am dat dublu clik pe imaginea sa intru in san andreas) am intrat in joc am dat "start game" apoi "new game" se incarca pana la jumate jocul si dupa imi apare Don't Send. ce fac va rog ajutati-ma DAU FUNDITA

1 răspuns:
| alextherou a răspuns:

S-ar fi putut ca acel program sa iti "omoare" fila gta3, si de aia nu mai functioneaza