| TheCrow a întrebat:

am si eu o simpla intrebare legata de FIFA 2011.

De exemplu cumpar un jucator tanar de perspectiva de exemplu "Neymar, Bojan, Alexandro Pato, etc. el valoreaza 10-15-20 de milioane, il cumpar joc cu el titular castig CL, i-au campionatu iese golgheter in campionat in CL, si el nu creste deloc in pret ramane tot cat a valorat si inainte sa-l cumpar eu... DECE? cum pot face sa creasca si in pret? daca este posibil asa ceva bineinteleswinking Multumesc

1 răspuns:
| b00dY a răspuns:

La fiecare meci trebuie sa aiba nota 10 mereu si va creste de la meci la meci