| Vlad1998 a întrebat:

Salut am si eu pe problema sper ca ma puteti ajuta.
aseara in timp ce ma jucam pe ps3 ps fifa street 2012 brusc s-a blocat si s-a inchis cand l-am deschis am intrat in joc si am apasat pe start ca sa porneasca si nu vrea sa porneasca si acum nul mai citeste deloc si scoate niste sunete ciudate l-am sters nu-i zgariat chiar nu-mi dau seama dau funda la orice raspuns care ma ajuta

1 răspuns:
| AxxaAlexa a răspuns:

Ai incercat sa-l dezinstalezi si dupa aia sa-l instalezi la loc? Sau poate nu mai memorie suficienata sad