| Costineln97 a întrebat:

Salutare tuturor, in data de 28.11. 2023 am vrut sa depun o sumă de bani într-un bancomat BRD,am băgat cardul am selectat limba am introdus pinul și am dat depunere numerar,s-a deschis fanta am depus banii,s-a închis fanta și am așteptat,bancomatul scotea niste sunete ciudate in momentul in care a scris tranzacție dv nu poate fi procesata va rugăm încercați mai târziu,s-a deschis fanta nu era niciun ban după care îmi scoate cardul banii rămânând în bancomat,fara chitanță nimic, am făcut sesizare la call center refuz la plata, deja au trecut 2 zile și nimic ce este de făcut în continuare va rog daca mă puteți ajuta cu un răspuns nu este o sumă neglijabilă

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu noi te ajutăm ci tu, insitând la banca in cauză, solicitând filmarea, care bineințeles că există

| dullcat a răspuns:

Intrebarea se repeta. Daca ai crezut ca nu s-a postat de prima data, de citit:

08. Am postat o întrebare, dar nu a apărut pe site. Ce se întâmplă?
Dacă întrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a apărut încă, nu-ţi face griji, aceasta va figura pe site în cateva momente, adică atunci când pagina va fi reactualizată. Întrebările postate de utilizatorii noi vor fi iniţial vizibile numai autorilor lor şi utilizatorilor logaţi. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logaţi, fără a fi raportate. Dacă întrebarea cumulează minimum două raportări, ea va fi respinsă de pe site şi va ajunge în atenţia administratorului site-ului. - https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente