| QMarian a întrebat:

Salut, am si eu un canal de Youtube, 1.3k abonati, dar am schimbat numele la canal din qmarian din greseala in Facebook, dar la altii le apare qmarian si la altii Facebook, cum schimb inapoi, ca nu ma mai lasa, am schimbat de prea multe ori si nu ma mai lasa sa schimb numele de la yt, mi-a zis cineva sa schimb gmail de la canal-ul de Youtube, dar nu stiu cum, o zis ca asa ar fi o modalitate sa pot schimba iar numele, va rog imi explicati si mie, multumesc mult, respect!

Răspuns Câştigător
| GabrielGL a răspuns:

Va trebui sa astepti un timp o luna doua dupa... poti schimba din nou iti si zice...