| L4WRlD34TH a întrebat:

Am si eu un cont de metin 2 ro level 37 server gemini. Contul are 4 armuri cu 500 pv (lv 18-34) si multe alte iteme bune.Rugamintea mea este aceasta:

Intrucat eu m-am plictisit de metin 2 ro as dori sa vand contul pe 1 E in Cosmote, doreste cineva? Daca da atunci lasati adresele si va contactez eu sa verbim.

Răspuns Câştigător
| paulpaul998 a răspuns:

Pai metinul este o pierdere de timp foarte buna alegerea ca te'ai lasat! eu iti dau un sfat: sterge contul sa fii mai linistit!

2 răspunsuri:
| G30rGe a răspuns:

Nu mersi m-am plictisit si de RO si de tot metinu lor big grin