| Speed01mikz a întrebat:

Am si eu un laptop Fujitsu Siemens Lifebook S7110. Procesor 1, 86 Ghz, 1GB RAM care ruleaza pe Windows Xp SP3. Vreau sa upgradez la un windows 7 home premium. Am configuratia necesara pentru aceasta operatiune? Ofer Funda.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Da, de mers iti va merge dar greu happy

1 răspuns:
| Speed01mikz explică:

Precizez ca laptopu nu il folosesc pentru jocuri. Doar Softul Traktor sa pun muzica. In rest un yahoo messenger si fb. Nimic altceva. Daca nu se poate Home Premium. Un starter este bun?