| Tibi1248 a întrebat:

Salut, am si eu un Pc caruia tocmai i-am reinstalat windowsul de 2 ori, o data Win 7 Professional 32bit (original +licenta)
si o data cu Windows Xp SP2 upgradat la Sp3.
Problema este urmatoarea, din 5 in 5minute aproximativ imi baga jocurile/aplicatiile/browserul in bara. E foarte enervant, Tin sa mentionez ca Pc-ul nu este virusat!
Antivirusi:
[*] Avira
[*] Norton
[*] Avast
[*] Nod32
Am mai incercat 2 antivirusi cu nume mai ciudate, nu le mai tin minte numele.
Daca stie cineva cum sa ma ajute i-as fii recunoscator, Va rog!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca il ai cu licenta nu te mai lega la cap cu prostii si pune doar Essentials si atit - http://windows.microsoft.com/en-us/windows/security-essentials-download.

| Fratoiu_Cts_Alex_1991 a răspuns:

Salut! Si mie mi s-a intamplat chestia asta. Cand ai instalat acei antivirusi au venit cu niste termeni si conditii. Tu ai dat accept fara sa te uiti ce scrie cred si ai instalat si alte programe/extensii.Mai mult ca sigur erau manageri de downloadat cum este Ilivid.Tot ce poti face este sa stergi tot ce ai instalat in PC in plus fata de ceea ce este de baza.Incearca sa iti cumperi un antivirus! tongue