| XcobraX a întrebat:

Salut, am si eu urmatoarea configuratie pe pc : Ryzen 5 3400g cu Placa video Integrata Vega 11, 16gb ram ddr4 la 2666mhz, Placa de Baza b450m ds3h-cf de la gigabyte, sursa de 450w si as dori sa-mi cumpar urmatoarea placa video MSI GeForce RTX 3060 12GB GDDR6 Gaming X PCIE, ceea ce vreau sa stiu este daca placa de baza este compatibila cu aceasta placa video, astept raspunsuri, dau funda!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Sursa e cam slaba pentru acea placa video, cat despre placa de baza, cauti un link si-l pui aici daca tu nu-i intelegi specificatiile si iti zicem daca e compatibil cu placa video!