| RobertoRobi a întrebat:

Salut, am si eu volanul de la myria si daca ati putea sa ma ajutati, cum as putea sa setez volanul de exemplu daca sunt cu masina pe nisip sau dau in gropi sa imi raspunda, adica sa rotesc mai greu de el sau sa imi trepideze.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cauta in setarile jocului si activeaza: Vibratia! Asa se cheama comanda dar la tine se va comporta diferit fata de un controller!

| OmBanal33 a răspuns:

Treaba cu "trepidatul" face referire la vibratie, daca acel joc permite vibratii si volanul la fel, o sa mearga.
Treaba cu rotitul mai greu, nu o sa se intample niciodata pe volanurile mai ieftine cum este si al tau.