| PuPy2098 a întrebat:

Am sters folderul logos din cstrike de la cs si am pus altul cu alte logouri si acum cand intru in cs imi apar la setari cand imi aleg eu logoul dar in joc nu mi-l da cand apas pe T si imi apare un y galben pe jos in loc de logoul ales de mine.

De ce imi apare asa? Va rog ajutati-ma ca vreau sa am logo.
DAU FUNDA! happy

2 răspunsuri:
| Adrian926a a răspuns:

Pentru ca unele servere nu permit decat acel spray cu y sau nu ai pus bine cel folder probabil vroiai sa pui o poza pe spray si nu l-ai pus cum trebuie

| PuPy2098 explică (pentru Adrian926a):

Nu, eu cred ca l-am pus bine dar nu cu poze, tot ca cum sunt spray-urile de la cs facute pentru joc. Poate ai dreptate ca nu am pus cum trebuie folderul dar trebuie sa mi le dea si in joc ca imi apar la setari...