| RăzvanFanatan a întrebat:

Salut am un canal de youtube bazat pe gaming si nu prea am abonati. Joc jocuri precum cs go, Spintires, samp, ets2mp.
Ce sa fac ca sa am mai multi abonati?

Răspuns Câştigător
| DanielaFD a răspuns:

Pentru a ajunge popular pe YouTube, sau ma rog. vizionat in mare parte. Iti trebuie o promovare la canal. De la unul care are mai multi abonati, ii platesti prin euro. Sincer, toti au ajuns la multi abonati printr-o promovare, alta metoda nu mai este. Abonatii trebuie sa iti spuna ce sa joci (sa iti dea sfaturi). Cam asa merge treaba. Bafta!

1 răspuns:
| laur131 a răspuns:

Cumperi o promovare, daca vrei sa cresti repede.