| MrJoHnNy22 a întrebat:

Am un canal de Youtube, nu este prea stralucit, dar incerc si eu.
As vrea si eu cateva idei de jocuri. Ce sa mai filmez.
Multumesc!

Cana: https://www.youtube.com/channel/UCVF0g-_42qaZx-yNqYZDqig ?view_as=subscriber

1 răspuns:
| eroG a răspuns:

Salut. Vad ca ai multe episoade cu GTA 5. Eu iti sugerez sa joci niste fps-uri multiplayer sau niste jocuri cooperative pentru ca sunt destul de amuzante mai ales daca esti cat de cat amuzant si faci comentarii amuzante pe baza videoului fiit cat mai original si editeaza calumea. Am vazut ca ai putini subscriberi. Stai calm nu e bai ca de jos au inceput toti. Bafta