| americanbeast55 a întrebat:

Am un canal de Youtube si am 29 de abonati si nu stiu ce sa filmez. Oare sa filmez Need for Speed The Run sau World of Tanks

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Postează de wot. Oricum sunt mai mulți romani care joacă. Tine-mă la priză dacă faci video-uri cu wot ca sunt interesat sa văd ce iese.

| kingersome a răspuns:

Filmeaza jocuri noi la o calitate bună şi postează constant.

| PaunPaul a răspuns:

Da si daca vrei sa ai mai multi abonati posteaza vre 10 videoclipuri apoi fa-ti o promovere printr-un vloger roman cu multi abonati
FUNDA?