| anonim_4396 a întrebat:

Hei buna, am un canal de YouTube insa nu stiu de unde sa fac rost de abonati cineva ma ajuta?big grin va rog

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

E un site Like4Like parca. Te inscrii acolo.

| gabriel87000 a răspuns:

Cam esti obligata sa scoti niste bani din buzunar si sa intri pe siteuri unde se face trafic de linkuri. daca nua ai bani cam ai de asteptat sa vina totul de la sine

| MeliAndreea a răspuns:

Ia legatura cu un vloger si convingel sa-ti faca promovare. Daca nu, asteapta sa vina totul de la sine.

| 20156 a răspuns (pentru MeliAndreea):

De exemplu

| MeliAndreea a răspuns (pentru 20156):

Incearca la vlogerii a care iti plac tie. Ia cumva legatura cu ei, discuta si poate ai noroc.