| Mxt_Cristi_1996 a întrebat:

Am un cont de steam de aproape un an si acum 2-3 zile nu am mai putut sa ma conectez pe cont cu parola! In spunea ca este parola incorecta, chair daca eu am scris pe o foaie numele si parola.Am incercat sa imi recuperez parola dar imi spunea ca imi trimite steam-ul un "recovery code" dar nu l-am primit! Ce ar trebui sa fac? Oare a picat steamul?
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Nu.
Incearca sa-ti resetezi parola sau ai o optiune sa-ti mai trimita o data.
Steamul nu a picat.