| TomyBrave2019 a întrebat:

Salut! Am un Galaxy S20 si PUBG merge destul de rau. Am cam 20 fps. Cum se poate rezolva?

2 răspunsuri:
| AndreiNrcs a răspuns:

Salut! Greu poți face acest lucru mai de mult niște tovarăși folosise programe de FPS și sătări mici și mergea okei, dar de la nou update-uri jocul s-a cam mărit și sau blocat multe utilități de genul și pe lângă asta Samsung Galaxy 20 normal și e Nu are performanță în gaming cel mai bun Galaxy pentru gaming este cel s,