| Denis_Denis_1998 a întrebat:

Salut, am un laptop cu aceste specificații și doresc sa joc gta 5 pe cele mai joase setări macar in 20 uitați dacă sunt bune:. Procesorul e Intel Celeron b830 1.8 ghz cu 2 cori, Placa video Intel HD graphics, hard disk 500gb și 12 GB RAM oare îmi va merge?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu, configuratia este foarte slaba, nici pe rezolutie 800x600 cu toate detaliile pe low nu e jucabil.

| dyoda666 a răspuns:

Nu ai specificat de cat ai la video dar nu va merge pentru ca nu duce procesorul trebuie sa ai 4 cori