| Denis_Denis_1998 a întrebat:

Salut, am un laptop Fujitsu AH512 specificatii
Intel Celeron B830 1.8ghz @ 1. 8Ghz
5 GB Ram
Intel Hd graphics 1632MB
HDD 500GB
Doresc sa schimb procesorul asta sa trec la unul de Pentium B970 ca am incercat sa scot procesorul Celeron si nu e lipit de placa de baza, daca trec la Pentium B970 voi avea si alta placa intergrada adica Intel Hd graphics mai buna?
Si se poate sa pun Pentium b970, ca procesorul meu nu e lipit de placa de baza se scoate usor?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta manualul /specificatiile laptopului, acolo vei gasi compatibilitatile.