| yonutz6399 a întrebat:

Am un laptop cu Intel Pentium(R) Dual-Core CPU T4400 2.2 Ghz? Specificatii : Memorie Ram 4(3 utilizabili), sistem de operare Windows 8 32-bits.Ar merge un joc cu necesitati tehnice(minime): Windows 7/8 64-bit
Intel Core 2 Duo @ 3.0 GHz
NVIDIA 8800GT or AMD/ATI Radeon HD 5750
4GB RAM
Va rula? Sau daca nu, ar fi o diferenta mare ca sa merite sa il cumpar(jocul) si sa se blocheze?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu ar functiona. Schimba-ti Windowsul si pune-l pe cel cu 64 bit. Atunci va recunoaste si cei 4 Gb de RAM.

| Silvyash a răspuns:

Intrebare: cat ai dat pe el?