| yahoo a întrebat:

Am un laptop HP. Cu doua saptamani in urma s-a luat curentul si dupa aceea nu a mai vrut sa porneasca nici cum! Il pornesc, imi apare logo-ul HP si F10 si F9 pentru setari, iar dupa aceea "BSIAQ IS COMPRESSED". Mai jos "CTRL+ALT+DEL for restart"! Si atat! Nu mai vrea nimic! Acum am Windows 7 Ultimate. Am incercat sa reinstalez Windows-ul, dar degeaba - nu boot-eaza! Tot BSIAQ IS COMPRESSED imi apare! Am scos hardul, am incercat tot felul de lucruri si tot nu vrea nimic! Ce as putea face? Mersi! Fundoi!winking

1 răspuns:
| GabeN a răspuns:

Probabil curentul a afectat laptopul.Mai bine cheama pe cineva care e IT-ist.El te va ajuta happy
Bafta!