| andr3y20 a întrebat:

Salut am un laptop HP cu procesor 2.13 Intel core, 4 GB rami si placa video 512 mb. Imi merge gta 4? Funda!

3 răspunsuri:
| Noitrex a răspuns:

Da, dar o sa se minte in poze (adia pe romaneste SACADAT ). Placa e nasoala rau.
Dupa specificatile jocului ar merge dar dupa experienta mea cu 4 rami, 1gb placa video si dual core de 2, 7 nu cred. Bine eu l-am piratat deci poti incerca...sti tu speranta moare ultima.
Specificati:
OS: Windows Vista – Service Pack 1 / XP – Service Pack 3
Processor: Intel Core 2 Duo 1. 8Ghz, AMD Athlon X2 64 2. 4Ghz
Memory: 1.5GB, 16GB Free Hard Drive Space
Video Card: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti merge si eu am acelasi laptop! dar nu iti promit ca iti va merge struna pentru ca se acomodeaza greu laptopul cu jocul asa ca o saptamana s-ar putea sa ti se miste olk intepat nu te speria isi revine happy

| andr3y20 explică (pentru anonim_4396):

Dar merge pe windows 7?