| Quazar a întrebat:

Salut, am un laptop MSI cu gtx970m 3 gb. 8 gb ram si i5 gen a 4 a. Ideea e ca joc fifa 19 si cand ajung la poarta adversa am lag....si asa imi face la multe jocuri pe care configuratia laptopului le-ar duce fara probleme. Am setat totul pe low si exact la fel face.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Verfica in GeForce panel sa fie placa video dedicata selectata.

| Quazar explică (pentru Wr3nch):

Este. Am dat si click dreapta si run with gforce etc...

| Wr3nch a răspuns (pentru Quazar):

A fost dus la curatat/ folosesti cooler? Daca se incinge tare afecteaza performanta?