| RobertMatuiop a întrebat:

.am un laptop Sony vaio cu windows 7 preinstalat si nu am primit(normal)dvd-ul cu windows iar acum vreau sa reinstalez windowsul pentru ca optiiunea cu rescue am mai folosit o si e frectie la piciorul de lemn Faza e ca nu stiu cum sa fac copie la windowsul preinstalat pe un dvd....Multumesc anticipat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La achizitionarea unui dispozitiv ce ruleaza windows 7 home premium sau mai recent se da automat un cd cu windows. Mergi la magazinul de unde l-ai cumparat si intreaba. Daca nu i-ati un windows de pe internet. Si pune-l pe un CD sunt ghiduri pe youtube.