| Ormus2 a întrebat:

am primit un laptop cu windows 7 Home premium preinstalat in portugheza cu licenta si as vrea sa stiu ca daca reinstalez windowsul de pe ISO descarcat de pe situl oficial in engleza tot windows home premium i-mi pierd licenta la activare? daca nu cum se activeaza? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici: http://www.intowindows.com/......e-premium/

Bafta!

| Ormus2 explică (pentru neluL):

Salut! am incercat varianta cu vistalizator nu sunt multumit de el raman multe optiuni la care nu am acces exsadhelp nu am acces la el)si pe langa asta windowsul nu mii se updateaza automat. Oricum i-ti multumesc pentru ajutor!

| neluL a răspuns (pentru Ormus2):

Atunci tine-l asa in portugheza! Daca reinstalezi sistemul de operare iti trebuie o cheie noua de activare.

| Vasiler1997 a răspuns:

Salut daca vrei te ajut să faci upgrade gratis doar cu un promocod la o licenta windows 8 retail in romana sau in elgleza.