| vasi332 a întrebat:

Salut am un LG OPTIMUS P880 4X HD si as vrea ceva aplicatii smechere pentru el ce mi-ati recomanda?

1 răspuns:
| andrei2k00 a răspuns:

Pe tableta mea am Clash of Clans (e plictisitor dar nu aveam ce altceva sa ma joc in momentul ala), Minion Rush, Pixel Kingdom, Minion Rush si Don't touch the spikes. Pentru mai multe aplicatii dragute cauta pe youtube Vsauce3 App all knight. Cred ca sunt peste 10 videoclipuri cu aplicatii interesante.