| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre LG Optimus 4X HD P880?

4 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Este un telefon foarte bun, in aceeasi gama de performante precum Samsung S3 sau iPhone 4, la un pret mai mic decat ultimele doua.

Faptul ca nu se poate conecta la niciun site cred ca este mai degraba o problema a celui care il foloseste...

http://timez.ro/......-high-end/

mai multe detalii la linkul de mai sus.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Este o porcarie de telefon! a avut cineva si nici nu se conecta la nici un site, si are procesor de 1.5 ghz cu 4 nuclee! nu iti recomand sa il iei!

| xtr3m33ff3ct a răspuns:

Cred ca o sa-mi iau un s3! Multumesc mult pentru ajutor!

| ionucmarele a răspuns:

Sa sti ca eu am avut Samsung galaxy s3 si LG 4x si mi s-au parut destul de apropiate, LG optimus 4x in categoria lui de pret este un best buy sa stii.