| Mihai997 a întrebat:

Am un monitor Philips 192 EL ( 1366x768) :http://www.shopmania.ro/monitoare/p-philips-192el2sb-116 19256

As dori sa stiu daca as cumpara ochelari 3D si as juca jocuri care permit aceasta optiune ( 3D ) ar fi compatibil cu monitorul de mai sus. Astept un raspuns daca aveti aces model de monitor si ati incercat sau dac va pricepeti bine in IT. :) :D

3 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

NU,monitorul tau nu este 3D.

| Mihai997 explică:

Multi prieteni care au monitoare mai slabe au zis ca imi merge. Eu vreau decat sa ma asigur. Mai astept sugestii

| PepsyLemon007 a răspuns:

Da daca ai ochelari 3d si jocul este compatibil pentru 3d da merge.