| TëÐ a întrebat:

Salut, am un pc cu i7, 6 gb ram, gtx 470 1 gb pe 320 bit si nu inteleg de ce imi intra greu in jocuri ba chiar mai mult dupa 5-10 minute imi iese din ele. stie cineva ce peoblema ar putea fi?

1 răspuns:
| Anonymous744 a răspuns:

Pai, avand in vedere ca ai i7, problema poate fi de la un keylogger care iti pune procesorul la 100% facand greu intrarea chiar si in google.
Pentru a scapa de acesti "virusi" poti lua gratis programul Malwarebytes Anti-Malware.
Te scapa de keyloggere.
Bafta!